nedeľa 13. januára 2019

Román MAJ "PEKNÝ" DEŇ práve v predpredaji

"Je vôbec možné, aby sa odporný žart na začiatku pretvoril na pravú lásku na konci?  Presne tak začína zamotaný príbeh Olivera a Markusa, ktorých cesty sa skrížia už na strednej škole. Zatiaľ čo jeden si nepripúšťa city a jeho svet je gombička plná zákerností a pascí na srdcia ostatných, druhý sa snaží byť neviditeľný a jeho sebavedomie je na nule. Ich stretnutie je ako explózia – Lásky? Alebo nenávisti? Dospeje konečne Oliver? Pripustí si Markus, že je naozaj „iný“?
Odpoveď na otázku prinesie sonda do ich vzťahu, lásky a zášti a neriadených intríg, ktoré sa nakoniec stanú kultovým príbehom, ktorý si ľudia, čo sa stali súčasťou ich životov, fascinovane „podávajú“... až kým sa kruh neuzavrie."

Ak Vás zaujal obsah, ktorý sa objavuje na obálke môjho nového, tak trochu „provokačného románu“ – ako sa vyjadrila jedna milá slečna, keď mi písala, že si ho už kúpila a mne sa jej poznámka veľmi zapáčila – včera sa oficiálne spustil predpredaj. Román Maj „Pekný“ deň vychádza v tlačenej verzii 30.1., ale dovtedy máte možnosť získať ho za predpredajovú cenu. Možno sa pýtate, prečo niekto ako ja, kto o tom v podstate nemusí mať ani poňatia vsadil na romancu medzi chlapcami...ale k tomu dokážem povedať iba jedno – ako spisovateľ sa odmietam brániť akejkoľvek téme, ktorá mi príde na myseľ a začínam sa ňou vo svojom fantazijnom svete hlboko zaoberať.
Viete, pre niekoho môže byť táto téma provokačná, pre niekoho úplne normálna...V každom prípade, každá knižná láska má svoje úskalia (a intrigy, vášne, vrcholy aj pády), a práve preto som sa Markusom a Oliverom začala zaoberať a pevne verím, že si nájdu svoju základňu fanúšikov. Koniec koncov, keďže ako mnoho projektov v súčasnosti, aj tento príbeh mal svoju premiéru najprv online, pre niektorých čitateľov sa obľúbencami už naozaj stali :). Čo k tomu dodať. Stále mám pocit, že si môžem stierať nejakú tú slzu dojatia, keďže už chápem, čo je to za pocit povedať si, že mám "vlastné knižné dieťa". A že mi k tejto knihe dopomohla predovšetkým podpora od ľudí, ktorí mi až dodnes kde tu napísali, že by MPD radi niekedy držali ako tlačenú knihu! Ďakujem vám! 


Momentálne je kniha v predpredaji na www. magnastore.sk   LINK
Čoskoro ju nájdete v kníhkupectvách. E-kniha bude čoskoro tiež v predaji.
Pre bližšie info (predovšetkým citáty z knihy) odporúčam sledovať môj instagram.

2 komentáre:

  1. Jéj, GRATULUJEM! MPD som milovala a táto správa ma veľmi potešila. Držím palce! :-)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem, pevne dúfam, že ti aj v knižnej podobe prinesú veľa radosti... Odporúčam kúpiť ešte v predpredajovej cene😉😉😉

      Odstrániť