utorok 12. júla 2016

ESCAPE ROOM HARRY POTTER

Vo Vranove nad Topľou je také miesto... Úniková izba. Ale nie hocijaká hororová, ale priamo Harry Potter izba!
Nuž sme sa tam vybrali ako tím Blogerov – ja, DadaStanka a jej priateľ, ktorý si mieni blog založiť, takže je vlastne tiež v tíme :D. Teoreticky.
Ani neviem, čo napísať, keďže nesmiem prezradiť nič z hlavolamov, ktoré sme v izbách riešili, no jedno napíšem – boli sme nadšení.
Hneď ako sme dorazili, priamo z klobúka sme si vyžrebovali prívesky, ktoré prislúchajú k fakultám. Stala som sa študentom Bystrohlavu. A viete, prečo sa Stanka na niektorých fotkách tvári drsne? No pretože je Slizolin predsa! :D
Únikovú izbu môžem iba odporučiť - pre každého pravého fanúšika Harryho Pottera. Zakázaná knižnica, prútiky, temnota, hudba, denník mladého Voldemorta... juj, hádam len toto môžem napísať. Ale aj veľa iného sme našli a vlastne ani nemusíte byť fanúšik. Stačí mať len dobrodružného ducha a chuť riešiť hádanky a hlavolamy. Lakačiek sa nebojte. O to tam nešlo. No atmosféra bola strhujúca a je zaujímavé ako vo vás okamžite vyvolá tímového ducha.
Nuž, nestihli sme limit 70minút, ale boli sme blízko! Naozaj! Prisahám! Tak či tak sme nakoniec dostali šancu za inších podmienok, ale predsa, izbu dokončiť a stačilo nám ešte 11minút a bolo! :) Sme dobrý tým! Výborná kooperácia štyroch fakúlt!
Vonku sa už konečne dalo aj fotiť, takže sme na seba s hrdosťou navliekli čarodejnícke plášte (ktoré sme vlastne aj pôvodne mali mať, ale viete... to teplo by nás rozptyľovalo) a bláznili sa! A objavili sme sa dokonca aj v Dennom Prorokovi. Proste, perfektné!
Ktokoľvek by mal záujem o (nielen) únikovú izbu Harry Potter – bližšie info TU! Môžem s pokojným svedomím odporúčať :D.  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára